خانه / ویژه / متفرقه / همایش وحدت حوزه و دانشگاه با حضور رئیس قوه قضائیه در واحد ساری

همایش وحدت حوزه و دانشگاه با حضور رئیس قوه قضائیه در واحد ساری

همایش وحدت حوزه و دانشگاه با حضور آیت‌الله آملی لاریجانی رئیس قوه قضاییه در ساری برگزار شد.۶۳۵۸۵۸۸۲۵۸۰۵۵۶۰۵۸۳_b

به گزارش دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد استان مازندران؛ در آغاز این همایش نیازآذری، رئیس دانشگاه آزاد واحد ساری ، با بیان اینکه مبدا همه تحولات در دانشگاه‌ها جستجو می شود و دانشگاهِ تحول‌ساز ،بدون کمک حوزه اثرگذار در جامعه، میسر نخواهد بود،افزود: میدواریم با برگزاری این نشست‌ها بتوانیم نقشی اساسی در تقویت وحدت بین حوزه و دانشگاه ایفا کنیم.

به نقل از مرکز حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران با بیان اینکه پیوند حوزه و دانشگاه هوشمندانه‌ترین پاسخ به اتهاماتی علیه اسلام است، گفت: دشمنان می‌خواستند اسلام را شبیه کلیساهای قرون وسطائی و ضد دانش و دانشمندان نشان دهند، اما پیوند حوزه و دانشگاه هم علمی است و هم عقیدتی و ماحصل چنین پیوند هوشمندانه‌ای انسان‌پروری است و از این رو می‌توان دانشگاه‌ها را کارخانه‌های انسان سازی دانست.

رئیس قوه‌قضائیه در این مراسم با طلاب حوزه‌های علمیه، دانشجویان دانشگاه‌های استان مازندران و مسئولان استانی دیدار و سخنرانی کردند.

سخنرانی در همایش ملی متولیان موقوفات استان مازندران و حضور در اجتماع بزرگ بسیجیان حوزه و دانشگاه از برنامه‌های دیگر سفر آیت‌الله لاریجانی در مازندران بود.

  • روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی
  • آنا

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *