خانه / اخبار نهاد / برگزاری مراسم روز دانشجو همزمان با هفته پژوهش در واحد رامسر

برگزاری مراسم روز دانشجو همزمان با هفته پژوهش در واحد رامسر

مراسم گرامیداشت روز دانشجو  و تجلیل از دانشجویان برتر با حضور آیت الله توکل مدرس حوزه علمیه قم و بااستقبال پرشور دانشجویان و اساتیدpbxh_img_0068 درسالن آمفی تئاتر این واحد دانشگاهی برگزار شد.

به گزارش دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران؛ در ابتدا معاون آموزشی ،دانشجویی واحد ضمن خوش آمد گویی به آیت اله توکل ، روز دانشجو  را به دانشجویان تبریک گفت و برای این عزیزان آرزوی موفقیت و سربلندی کرد و افزود : دانشگاه آزاد اسلامی مرکز تربیت انسانهای آزاده و دانشمند است . دانشجویان ایرانی جوانانی هستند که با ایمان به خدا پیشگام در هدایت و روشنی بخش بصیرت مردم هستند.

به نقل از  روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر؛ دکتر پوربخشیان گفت : دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر از مقطع کاردانی تا کارشناسی ارشد بازوی مهمی در انجام فعالیت های علمی و پژوهشی در استان مازندران است . وحدت و همدلی اعضای هیأت علمی ، کارکنان و دانشجویان با هیأت رئیسه و شخص رییس واحد می تواند دانشگاه را در رسیدن به اهداف مورد نظر و ارتقای بیش از پیش آن که تبدیل شدن از واحد کوچک به واحد متوسط  و افزایش تعداد رشته ها در مقطع کارشناسی ارشد می باشد یاری نماید.
وی در ادامه گفت: امروز در دانشگاه آزاد اسلامی ظرفیت های خوبی برای کمک به پژوهش چه در داخل و چه در خارج از دانشگاه وجود دارد که انتظار داریم اعضای هیأت علمی دانشگاه با پشتکار و جدیت بیشتر از این فرصت ها استفاده کنند.

در ادامه آیت آله توکل از مدرسین حوزه علمیه قم ضمن تبریک فرا رسیدن روز دانشجو و هفته پژوهش متذکر شدند: هر دانشجویی علاوه بر تحصیل علم و فارغ التحصیل شدن در رشته های دانشگاهی باید یک کار خاص انجام دهد که علاوه بر اینکه موجب افتخار خودش است افتخاری برای کشور و حتی دین خود باشد و در این مسیر راه برای همگان باز است.

ایشان در ادامه افزود: روز دانشجو را روزی گفتند که آینده مملکت به دست افرادی خواهد افتاد که می توانند چرخ مملکت را در مسیر عزت بگردانند و اینها توانایی این را هم دارند که دشمنان جداً در برابر ایران زانو بزنند . شعار مرگ بر آمریکا اعتقاد و باور قدیمی ماست .مرگ بر آمریکا در کنار تلاش علمی ما باید باشد . وقتی آنها می بینند ما توانمند هستیم در مقابل ما زانو می زنند .دانشمندان ایرانی به کشور عزیزمان ایران خدمات ارزنده ای کردند و با این کار خودشان دشمنان را متحیر ساختند . در ادامه حاضران در جلسه سئوالاتی را مطرح نموده و ایشان به سئوالات این عزیزان پاسخ دادند.

در پایان هم از دانشجویان برتر در عرصه های مختلف آموزشی ، ورزشی ، فرهنگی و پژوهشی تقدیر به عمل آمد و هدایایی هم به رسم یادبود به این عزیزان تقدیم شد.

انتهای پیام/ب۵۵۴۰

  • عکس: روابط عمومی واحد رامسر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *