خانه / ویژه / متفرقه / نشست ریاست واحد تنکابن با کارمندان

نشست ریاست واحد تنکابن با کارمندان

صمدی لرگانی: واحد تنکابن با ۴۸ دانشیار و استادیار و ظرفیت ارتقای وضعیت هیأت علمی جایگاه مناسبی در منطقه دارد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن ایجاد ۴۰ رشته جدید در مقاطع دکتری و کار‌شناسی ارشد را یک فرصت دانست و گفت: واحد تنکابن با ۸ دانشیار و ۴۰ استادیار و ظرفیت ارتقای وضعیت هیأت علمی جایگاه مناسبی در منطقه دارد.

به گزارش دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد استان مازندران؛ دکتر محمود صمدی لرگانی در نشست صمیمی با کارمندان این واحد به بررسی هر آنچه که در گذشته اتفاق افتاده و برنامه‌های آتی پرداخت و گفت: هدف اصلی ارائه خدمات آموزشی با کیفیت بالا به دانشجویان است.

به نقل از روابط عمومی واحد تنکابن؛۶۳۵۸۴۵۶۵۳۶۰۷۴۶۲۲۹۰وی افزود: دانشگاه آزاد اسلامی در هر منطقه متأثر از شرایط اقتصادی منطقه و در کل کشور است. برای برون رفت از شرایط حساس رفتارهای تک تک اعضا در ذهن مخاطب که‌‌ همان دانشجویان باشند اثرگذار است. دیگر نمی‌توان با سبک و سیاق گذشته عمل کرد امروزه دانشجویان هستند که دانشگاه را انتخاب می‌کنند. آمار ثبت نام دانشجو در واحد تنکابن بیش از ۲۰۰۰ نفر است و پیش بینی می‌شود که در بهمن‌ ماه به ۲۵۰۰ نفر نیز برسد.

صمدی لرگانی با توجه به راه‌اندازی مرکز آموزش‌های کوتاه مدت، ادامه داد: با همکاری حوزه پژوهشی و آموزش مرکز آموزش‌های تخصصی و کاربردی کوتاه مدت در واحد تنکابن آمادگی خدمت رسانی به سایر ادارات، نهاد‌ها و سازمان‌ها برای برگزاری کارگاه‌های ضمن خدمت را دارد.

وی چارت جدید سازمانی را یک ساز و کار تشکیلاتی دانست و گفت: این چارت با مشارکت تمام حوزه‌ها از سوی حوزه اداری مالی انجام شد و برای تایید نهایی به سازمان مرکزی فرستاده شده‌ است. پس از تایید درمورد حق تخصص کار‌شناسی برای کارمندان در یک برنامه مشخص تصمیم گرفته خواهد شد.

ساخت پروژه یادمان شهدا واحد، موضوعی بود که رئیس واحد تنکابن به آن پرداخت و ادامه داد: حساسیتی که در زمینه طراحی بنا شده سبب شده تا ساختار شکلی جدید با معماری اسلامی و هماهنگ با جغرافیای محیطی واحد تنکابن صورت بگیرد. ۳۰ درصد این طرح انجام و امید است در صورت مساعد بودن شرایط جوی قبل از ۲۲ بهمن افتتاح شود.

وی خرید زمین در جوار دانشگاه برای تاسیس بیمارستان آموزشی درمانی مستقل برای واحد را پایانی برای مشکلات دانشکده علوم پزشکی دانست و افزود: این زمین با نظر مسئولان و کار‌شناسان سازمان مرکزی در چند مرحله بازدید و بررسی، خریداری شد و به زودی در آن کلنگ ساخت بیمارستان آموزشی درمانی مستقل واحد زده خواهد شد.

صمدی لرگانی از مراسم باشکوه اولین سالگرد شهدای والامقام خوشنام و برگزاری نماز جمعه در واحد تنکابن را از دیگر افتخارات فرهنگی واحد برشمرد.

رئیس واحد تنکابن یکی از اقدامات پیش رو واحد را تجلیل و بزرگداشت دکتر محمد حسن مفتاح رئیس اسبق و موسس واحد تنکابن برشمرد و ادامه داد: در مراسم سی امین سالگرد تاسیس واحد تنکابن، مراسم تجلیل از دکتر مفتاح، روسای پیشین و معاونان، خانواده‌های همکاران متوفی و بازنشستگان که در مدت ۳۰ سال برای اعتلای اهداف دانشگاه آزاد اسلامی تلاش صادقانه داشتند تجلیل بعمل می‌آید.

وی در این نشست از همکاران متوفی و بازنشستگان در واحد تنکابن یاد کرد و در مورد انتخاب کارمند نمونه افزود: برای اولین بار برای انتخاب کارمند نمونه قانون و چارچوبی تدوین شد و با کمک معاونین هر حوزه برابر بخشنامه به منتخبین لوح قدردانی و جوایز اهدا شد.

بخش پایانی مراسم، جلسه پرسش و پاسخ بود که هیأت رئیسه واحد به سئوالات مطروحه کارکنان پاسخ دادند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *