خانه / ویژه / متفرقه / چهارمین جلسه شورای روسای واحد ها در واحد نور

چهارمین جلسه شورای روسای واحد ها در واحد نور

چهارمین جلسه شورای روسای واحد ها و مراکز آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نور برگزار شد.IMG_1261+¦+ê+¦+º۲

به گزارش دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد استان مازندران؛ چهارمین جلسه شورای روسای واحد ها و مراکز آموزشی با حضور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران و دبیر هیات امنای استانی و رئیس دبیرخانه هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران و روسای واحد ها و مراکز آموزشی و روسای شورای تخصصی استان در سالن کنفرانس واحد نور برگزار شد.

بنابر دستور جلسه؛ موضوعاتی چون: ارائه گزارش پیرامون مباحث اجلاس روسی مراکز استانها با ریاست عالی دانشگاه در واحد مشهد تو سط دکتر نیاز آذری، ارائه گزارش توسط واحدها از اقدامات انجام شده پیرامون سامانه آزمایشگاه همکار(ساها)، برنامه هفته پژوهش و نمایشگاه دستاوردهای دانشگاه به مناسبت هفته پژوهش و فناوری سال ۹۴، ارائه گزارش برنامه و بودجه واحدهای استان توسط دکتر فغانی و ارائه نقطه نظرات و پیشنهادات واحدها در دستور کار قرار گرفت.

به نقل از روابط عمومی واحد نور؛ دکتر صدرالدین متولی ضمن عرض تسلیت فرارسیدن اربعین حسینی و تقدیر و تشکر از دکتر نیاز آذری رئیس محترم دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران، در خصوص لزوم افزایش تحصیلات تکمیلی در واحد نور تاکید کرد و از مدیریت مدبرانه دکتر میرزاده و نیز معاونین سازمان مرکزی تشکر کرد. و پیشنهاداتی را در خصوص تصویب رشته ها در مقطع تحصیلات تکمیلی، پست های سازمانی اعلام شده و نیز معرفی ups هوشمند ساخت واحد نور سخنانی را بیان کرد و گفت: واحد نور حاضر به عرضه این محصول به کل واحد های کشور و به ویژه واحد های استان مازندران است. در این جلسه ups هوشمند و ساخت واحد نور معرفی گردید.

دکتر نیاز آذری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران، دانشگاه آزاد اسلامی را قطبی قدرتمند و عظیم در حوزه علمی کشور بر شمردند. و از نقش والای دانشگاه آزاد اسلامی در عرصه تحصیلات تکمیلی مطالبی را بیان کرد. وی در ادامه گزارشی از جلسه روسای استانی دانشگاه آزاد اسلامی با ریاست عالیه دانشگاه ارائه نمودند و خواستار توجه بیشتر روسا در امر تحصیلات تکمیلی و طرح های اقتصادی دانش بنیان شدند.

رئیس دبیرخانه هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران نیز در این جلسه توضیحاتی در خصوص برخی از بخشنامه های اخیر سازمان مرکزی دانشگاه ارائه نمودند.

انتهای پیام/ب۲۲۱۶

  • عکس: روابط عمومی واحد نور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *