خانه / ویژه / متفرقه / مراسم تقدیر از مسولین بسیج دانشجویی در واحد محمودآباد

مراسم تقدیر از مسولین بسیج دانشجویی در واحد محمودآباد

به گزارش دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد استان مازندران؛ مراسم تقدیر از مسئولین بسیج دانشجویی در دانشگاه آزاد اسلامی محمودآباد برگزار شد.b4

این مراسم که در روز چهارشنبه ۴ آذر ماه ،در دانشگاه آزاد اسلامی محمودآباد برگزار گردید، در ابتدا آقایی مسول بسیج دانشویی شهرستان محمودآباد ضمن تقدیرو تشکر از زحمات دکتر احمدی ریاست دانشگاه آزاد اسلامی و بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی محمودآباد در خصوص وظیفه ذاتی بسیج در حفظ امنیت همه جانبه کشور عزیزمان سخنرانی کردند.
ایشان عنوان کردند با وجود نا امنی های زیادی که کشورهای همسایه ایران گریبان گیر آن هستند ،نظام مقدس جمهری اسلامی به پشتوانه نیروهای بسیجی و تلاش و رشادت های بسیجیان این سرزمین ، از گزند خطرات و آسیب های منطقه مصون بوده و بسیج را عامل اصلی حفظ تمامیت ارضی کشور عزیز مان عنوان کردند.
ایشان در ادامه از زحمات مسولین بسیج دانشجویی خصوصاً آقای یحیی نژاد مسول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی محمودآباد تقدیر وتشکر کردند.
در ادامه دکتر احمدی ریاست دانشگاه در جایگاه سخنرانی قرار گرفتند وضمن خیر مقدم به کلیه میهمانان این مراسم ابراز امید واری کردند که انشالله در آینده ای نزدیک با راه اندازی سایت جدید دانشگاه با فضا وامکانات بهتری از برنامه های بسیج در امورات فرهنگی دانشگاه استفاده گردد.
احمدی به بیان تاریخچه شکل گیری بسیج در ابتدای انقلاب و نقش برجسته بسیج در حفظ ارزش های نظام مقدس جمهوری اسلامی پرداختند ،ایشان همچنین بیان کردند که در ابتدای جنگ تحمیلی با توجه به نبود ارتش منسجم در کشور ،بسیج نقش اصلی در حفظ تمامیت ارضی این کشور داشته وتوانسته با حداقل امکانات ،دربرابر تجاوز دشمن بعثی جانانه دفاع کند.
احمدی در ادامه عنوان کردند با توجه به اینکه امروزه رویکرد دشمن در ضربه زدن به آرمانهای انقلاب از طریق نفوذ فرهنگی وجنگ نرم می باشد ،وظیفه اصلی بسیج را هوشیاری همه جانبه در عرصه فرهنگی و جنگ نرم عنوان کردند.
در انتهای این مراسم نیز از طرف بسیج دانشجویی شهرستان محمودآباد به فرماندهان و اعضای شورای پایگاه بسیج مراکز آموزش عالی شهرستان محمودآباد هدایای به رسم یادبود اهداء گردید.

  • عکس: روابط عمومی محمودآباد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *