خانه / ویژه / متفرقه / آیین نکوداشت شعر عاشورایی در واحد بابل

آیین نکوداشت شعر عاشورایی در واحد بابل

همایش ملی آیین های عاشورایی توسط معاونت دانشجویی و فرهنگی ،کانون دانشجویی هلال احمر و روابط عمومی؛ در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل برگزار می گردد.

به گزارش دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد استان مازندران ؛ آیین نکوداشت شعر عاشورایی با توجه به نقش پر اهمیت هنر در نهادینه کردن ارزش ها و پیام های والای واقعه کربلا و همچنین نگاه به اشاعه مفاهیم این واقعه تاریخی ، با حضور شاعران برجسته استانی و کشوری؛ در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل برگزار می شود.

۲به گزارش دفتر نهاد؛ هنری که به تعبیر مقام معظم رهبری مدظله العالی زبان فرهنگ است و بهترین عرصه و میدان برای بروز استعدادهاست؛ لذا با توجه به اهمیت عاشورا و همچنین ابعاد گوناگون روانی جنگ نرم دشمن و تأکیدات ویژه ی مقام معظم رهبری درباره شناخت همه جانبه ی آن،این همایش سعی دارد با در نظر گرفتن نقش قیام امام حسین علیه السلام در زندگی معاصر،بازتاب دهنده آثار این حرکت تاریخی با زبان هنری در بین جامعه بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی باشد.

در راستای اعتلای فعالیت‌های آیینی دانشجویی و ترویج فرهنگ عاشورایی و نیز ارتقا و گسترش عملکرد هیات‌های مذهبی دانشگاهی؛ این همایش در تاریخ سه شنبه؛ هفدهم آذر ماه ۹۴ و در سالن آمفی تئاتر دانشکده علوم پایه دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل برگزار خواهد شد.

آیین نکوداشت اشعار عاشورایی از ساعت ۹ و سی دقیقه صبح آغاز خواهد شد.

 

انتهای پیام/۵۲۳۲

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *