خانه / ویژه / متفرقه / کمپ تیم های ورزشی برای سطوح ملی و بین المللی در واحد آمل فراهم می شود

کمپ تیم های ورزشی برای سطوح ملی و بین المللی در واحد آمل فراهم می شود

۱۰۱۰۱۲۰رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد آیت الله آملی در دیدار معاون مدیر کل ورزش همگانی و قهرمانی دانشگاه آزاد اسلامی عنوان کرد: امکان ایجاد کمپ تیمهای ورزشی ملی و بین المللی در واحد آیت اله آملی در حال فراهم شدن است و این دانشگاه در نظر دارد در این حوزه سرمایه گذاری مناسبی انجام دهد.

به گزارش دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد استان مازندران و به نقل از روابط عمومی واحد آمل؛ لاریجانی  ضمن تشکر از حضور دکتر عزیز خانی در واحد آیت اله آملی بیان کرد: تجربیات دوستان ما در مجموعه اداره کل ورزش دانشگاه آزاد اسلامی می تواند ما را درفراهم کردن مجموعه های ورزشی استاندارد و مناسب برای برگزاری رقابتهای بین المللی یاری نماید.

وی گفت: برگزاری رقابتهای بین المللی ورزشی بخصوص در سطح کشورهای عضو D8 درعملیاتی کردن پروژه D8 و آغاز مراودات با این کشورها مفید و موثر خواهد بود.

دکتر عزیزخانی معاون مدیرکل ورزش همگانی و قهرمانی  دانشگاه آزاد اسلامی، پس از بازدید از امکانات ورزشی این دانشگاه در دیدار با دکتر لاریجانی بیان کرد: مدیریت، امکانات، موقعیت جغرافیایی و توانایی های بالقوه این دانشگاه آینده روشنی را در حوزه ورزش نشان می دهد.

عزیزخانی اظهارکرد: سرمایه گذاری در حوزهای ورزشی، چه در بخش سالن ها و مجموعه های ورزشی موردنیاز  و استاندارد و چه در بخش خوابگاه و امکان سازی حضور تیم های ورزشی معتبر ملی و بین المللی برای برگزاری اردوها و رقابتها، علی رغم کسب در آمد از قبیل برپایی اردوها، از جهت تبلیغاتی نیز می تواند برای این واحد دانشگاهی موثر باشد.

وی گفت: واحد آیت اله آملی با تمرکز بروی برخی از رشته ای ورزشی خاص مانند والیبال ساحلی، فوتبال ساحلی، فوتسال و گردشگری و سوارکاری در جنگل، می تواند نظر بسیاری از دانشجویان خارجی را به خود جلب نماید.

معاون مدیرکل ورزش همگانی و قهرمانی دانشگاه آزاد اسلامی وعده داد، در اولین فرصت طرح کسب و کار برگزاری رقابتهای ورزشی در بین دانشجویان کشورهای عضو D8 را آماده کند و همچنین امکان قراردادن این رقابتها را در تقویم ورزشی فدارسیون ورزش های دانشگاهی(FIZU ) بررسی نماید.

وی تصریح کرد، اداره کل ورزش دانشگاه آزاد اسلامی از هیچ کمکی به واحد آیت اله آملی در برگزاری رقابتهای بین المللی دریغ نخواهد کرد.

  • عکس: روابط عمومی واحد آمل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *