خانه / ویژه / متفرقه / درخشش دانشجویان واحد جویبار در مسابقات کشتی آزاد جام باشگاه های جهان

درخشش دانشجویان واحد جویبار در مسابقات کشتی آزاد جام باشگاه های جهان

به گزارش دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد استان مازندران؛دومین دوره رقابت های لیگ جهانی کشتی آزاد روزهای پنج شنبه و جمعه هفته جاری با نبرد کشتی گیران ایران, آمریکا و چند تیم برتر دنیا در سالن ۱۲ هزار نفری مجموعه آزادی تهران برگزار شد._MG_2218 copy

به نقل از روابط عمومی واحد جویبار؛ رضا یزدانی و مسعود اسماعیل پور دانشجویان واحد جویبار در مسابقات دومین دوره رقابت های کشتی آزاد جام باشگاه های جهان درخشیدند.
دومین دوره رقابت های کشتی آزاد جام باشگاه های جهان با حضور ۱۱ تیم خارجی و ۴ تیم داخلی از روزهای ۵ و ۶ آذرماه در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی تهران برگزار شد.

در فینال این مسابقات در ۹۷ کیلو در حساس ترین مسابقه رضا یزدانی دانشجوی قهرمان واحد جویبار و قهرمان جهان برابر جک وانر قهرمان المپیک لندن قرار گرفت که یزدانی در یک کشتی زیبا و دیدنی در حالی که فقط یک دقیقه و سی ثانیه از مسابقه گذشته بود توانست مقتدرانه ۱۰ بر صفر قهرمان المپیک لندن را شکست دهد .

همچنین در این مسابقات مسعود اسماعیل پور دیگر دانشجوی ورزشکار واحد جویبار در وزن ۶۵ کیلوگرم موفق شد در دیداری تمام ایرانی مرتضی قیاسی را از تیم مرکوری آمریکا ۵ بر یک از پیش رو بردارد.

دکتر جانباز قبادی در پیامی قهرمانی دلاور مردان جویباری و دانشجویان قهرمان دانشگاه آزاد اسلامی واحد جویبار را به خانواده و مردم دلاور پرور شهرستان جویبار و ملت غیور ایران تبریک گفت و افزود از اینکه قهرمانانی از این واحد دانشگاهی در عرصه های جهانی حضور پیدا می کنند برای بنده و مردم غیور جویبار افتخار بزرگی محسوب می گردد و از همه این قهرمانان عزیز که دل مردم را شاد کردند تقدیر و تشکر می کنم.
به گزارش آنا دانشجویان دلاور واحد جویبار برای تیم بیمه رازی قهرمان این دوره از مسابقات به میدان رفتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *