خانه / ویژه / متفرقه / نشست سیاسی بصیرتی با محوریت نفوذ و استکبارستیزی در واحد جویبار

نشست سیاسی بصیرتی با محوریت نفوذ و استکبارستیزی در واحد جویبار

به مناسبت هفته بسیج نشست سیاسی بصیرتی با محوریت نفوذ و استکبارستیزی در سالن اجتماعات واحد جویبار برگزار شد.

به گزارش دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد استان مازندران در این مراسم که به همت دفتر بسیج دانشجویی و دفتر فرهنگ اسلامی واحد جویبار برگزار شد حجت الاسلام و المسلمین غلامی، نماینده ولی فقیه در سپاه کربلای استان مازندران ، سرهنگ نادعلی فرماندهی سپاه پاسداران شهرستان جویبار، حجت الاسلام و المسلمین مهدی پور، نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه جویبار و جمعی از مسئولین ادارات و اساتید و کارکنان و جمع کثیری از دانشجویان حضور داشتند.

دکتر غلامرضا جانباز قبادی، رئیس واحد جویبار ضمن عرض خیرمقدم به مهمانان اظهار کرد امروز به احترام بسیجیان جان بر کف که برای نظام مقدس جمهوری اسلامی جان و مال خود را فدا کردند می ایستیم و به آنها اقتدا می کنیم.

رئیس واحد جویبار افزود : اگر به کلام حضرت امام راحل که در خصوص بسیجیان فرمودند در دنیا افتخارم این است که خود بسیجی‌ام دقت کنیم متوجه می شویم بسیجی بودن این نیست که در جبهه رودرروی دشمن قرار بگیریم . امروز  جنگی که دشمن به راه انداخته جنگ تهاجم فرهنگی است باید بسیجی وار در مقابل این تهاجم عمل کنیم.

وی به دانشجویان تأکید کرد که در سنگر علم برای توسعه و پیشرفت کشور تلاش کنند طبق فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران با بصیرت و روشن‌بینی و خردمندی اسلام را بفهمند و تنها از طریق بسیجی بودن می‌توان به کلام ایشان دست یافت.

سپس سخنران ویژه مراسم حجت‌الاسلام و المسلمین غلامی، نماینده ولی فقیه در سپاه کربلای استان مازندران ضمن آرزوی موفقیت و صحت و سلامتی برای بسیجیان در خصوص محور نشست تقابل جبهه حق علیه باطل سخنرانی کرد.

وی اظهار کرد تقابل جبهه حق علیه باطل ریشه بسیار قدیمی دارد و از زمان خلقت انسان که شیطان به خصومت با او پرداخت آغاز شده است. اولین وظیفه ما در برابر استکبار شناخت دشمن است. دو سوم آیه های قرآن در خصوص دشمن‌شناسی است و دومین وظیفه شناخت محور عملیات دشمن است باید بدانیم چالش های ما با استکبار جهانی چیست.

نماینده ولی فقیه در سپاه کربلای استان مازندران محورهایی که دشمن برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی عمل می کند را اعلام کرد و گفت دشمن در صدد ضربه زدن به اسلام ناب محمدی است که عامل ایستادگی در برابر آنهاست و همچنین تخریب ولایتمداری مردم را انتخاب کرد و می خواهد بین امت و امام جدایی بیندازد و همچنین جلوی مقاومت و گفتمان اسلامی بایستد و در این موارد رهبر معظم انقلاب اسلامی با هوشیاری خود حوادث را مدیریت می نماید و دشمن تاکنون نتوانست به هدف خود برسد.

وی افزود دشمن دنبال ضربه زدن به ارزش های انقلاب اسلامی و جلوگیری از پیشرفت علمی کشور است و همچنین تمام تلاش خود را می نماید تا از انتشار اهداف انقلاب به خارج از مرزهای ایران و بیداری اسلامی و مقاومت جلوگیری کند و وظیفه ما این است که محورهای عملیات دشمن را بشناسیم و با جهاد فرهنگی به جنگ جبهه باطل برویم.

مراسم با پخش کلیپ، گزارش علمکرد دفتر بسیج دانشجویی توسط دانشجو دلوی سراجی مسئول بسیج دانشجویی واحد جویبار و اهداء هدایا به پایان رسید.

  • عکس: واحد جویبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *