خانه / ویژه / متفرقه / قهرمانی تیم واحد بابل در مسابقات کشتی آزاد و فرنگی دانشجویان دانشگاههای آزاد مازندران

قهرمانی تیم واحد بابل در مسابقات کشتی آزاد و فرنگی دانشجویان دانشگاههای آزاد مازندران

به گزارش دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد استان مازندران و به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری؛ در پایان این رقابت ها در شب گذشته و در بخش آزاد تیم واحد بابل با ۶۸ امتیاز مقام نخست ، تیم واحد قائمشهر با ۶۶ امتیاز مقام دوم و تیم واحد ساری با ۶۱ امتیاز مقام سوم را کسب کردند.۰۷
در بخش کشتی فرنگی نیز ۴۹ کشتی گیر در اوزان مختلف در ۶۷ مسابقه با هم به رقابت پرداختند که در مجموع تیم واحد بابل با ۷۰ امتیاز، تیم واحد قائمشهر با ۶۸ امتیاز و تیم واحد چالوس با ۵۵ امتیاز مقامهای اول ،دوم و سوم را کسب کردند.
گفتنی است در این دوره از مسابقات حدود ۱۰۰ ورزشکار از واحدهای استان حضور داشتند که در پایان ازنفرات برتر با اهدا حکم قهرمانی و مدال تقدیر شد و به تیم های برتر نیز تندیس مسابقات دانشگاه آزاد اسلامی اهدا شد.

نتایج مسابقات کشتی آزاد اوزان مختلف به شرح زیر می باشد:
در وزن ۵۷ کیلوگرم صابر خانجانی از واحد تنکابن مقام نخست، نادر نصری از واحد بابل مقام دوم و مصطفی یعقوبی از واحد قائمشهر و محمد سراج از واحد ساری مشترکا مقام سوم را کسب کردند.
در وزن ۶۱ کیلوگرم سید کاظم ساداتی از واحد ساری مقام نخست، سید علی بابایی واحد قائمشهر مقام دوم، سینا محمدی واحد تنکابن و قاسم حیدری از واحد بابل مشترکا مقام سوم راکسب کردند.
در وزن ۶۵ کیلوگرم علی لطفی از واحد تنکابن مقالم نخست، علی اصغرکاظمی از واحد بابل مقام دوم ، فرجاد غفاری فرد از واحد ساری و سهیل صدقی از واحد قائمشهر مشترکا مقام سوم راکسب کردند.
در وزن ۷۰ کیلوگرم غلامرضا عبدالله زاده از واحد بابل مقام نخست، محسن ابراهیمی از واحد چالوس مقام دوم، امید شیردل از واحد نور و محمد رضا خلیل پور از واحد ساری مشترکا مقام سوم راکسب کردند.
در وزن ۷۴ کیلوگرم محمد یوسفی از واحد بابل مقام نخست، مهدی زمانی از واحد قائمشهر مقام دوم، مسعود کلانتری از واحد نور و جلال قربانعلی نژاد از واحد تنکابن مقام مشترکا مقام سوم راکسب کردند.
در وزن ۸۶ کیلوگرم امیر هادی نژاد از واحد قائمشهر مقام اول ،مهدی رضایی از واحد نورمقام دوم ، حسین امینی واحد ساری ومهدی حیدری نوشهر مشترکا مقام سوم راکسب کردند
در وزن ۹۷ کیلوگرم محمد حسین فیروز پور از واحد بابل مقام اول ،سامان فروزش از واحد چالوس مقام دوم ،حسین هادیان از واحد ساری و سینا غلامی از واحد قائمشهر مشترکا مقام سوم راکسب کردند.
در وزن ۱۲۵ کیلوگرم مهرشاد محمدی از واحد چالوس مقام نخست ، مصطفی صادق زاده واحد قائمشهرمقام دوم، عباس بااصل از واحد ساری و بهمن ابراهیم نیا از واحد بابل مشترکا مقام سوم راکسب کردند.

در بخش فرنگی و در اوزان مختلف نیز افراد زیر توانستند رتبه های برتر را به خود اختصاص دهند.
در وزن ۵۹ کیلوگرم محمدرضا آقانیا از واحد بابل مقام نخست، مسعود دریانی از واحد نور مقام دوم، صادق واحدی از واحد ساری و مهیار آژیراز واحد چالوس مقام مشترک سوم را کسب کردند.
در وزن ۶۶ کیلوگرم حسن شاکری از واحد بابل مقام نخست، امیر عباس ساسی از واحد چالوس مقام دوم، سید مهدی قریشی از واحد قائمشهر و امیر بابکی از واحد تنکابن مقام مشترک سوم راکسب کردند.
در وزن ۷۱ کیلوگرم مرتضی دلفانی از واحد چالوس مقام نخست، هادی حسین پور از واحد بابل مقام دوم، دانیال یوسفی از واحد قائمشهر و سید مرتضی حسینی از واحد ساری مقام مشترک سوم راکسب کردند.
در وزن ۷۵ کیلوگرم رحیم میر آقایی از واحد بابل مقام نخست، کمیل فرزان از واحد قائمشهر مقام دوم، رسول حسین زاده واحد آمل و جواد مراد پور از واحد ساری مقام مشترک سوم راکسب کردند.
در وزن۸۰ کیلوگرم یزدان میرزایی از واحد قائمشهر مقام نخست، حمید رضایی از واحد ساری مقام دوم ، اویس معتمدی از واحد تنکابن و جلال طاهری از واحد آمل مقام مشترک سوم راکسب کردند.
در وزن ۸۵ کیلوگرم آرمین رضازاده از واحد بابل مقام نخست، سجاد فرج پور از واحد آمل مقام دوم ، مهدی بالی از واحد چالوس و امیر حسین خطی از واحد قائمشهر مقام مشترک سوم راکسب کردند
در وزن ۹۸ کیلوگرم امیرحسین خان پور از واحد قائمشهر مقام اول، علی خلیل زاده از واحد بابل مقام دوم ، حامد بالی از واحد چالوس و سیدجواد جعفری از واحد ساری مقام مشترک سوم را کسب کردند.
در وزن ۱۳۰ کیلوگرم امیرحسین حسینی از واحد آمل مقام اول، محمد رزم پوش از واحد قائمشهرمقام دوم، محمد خانلرزاده از واحد بابل و رضا سلگی از واحد تنکابن مقام مشترک سوم راکسب کردند.

  • عکس: روابط عمومی واحد ساری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *