خانه / تیتر یک / جشن ازدواج دانشجویان واحد نور در بارگاه ملکوتی حضرت رضا(ع)

جشن ازدواج دانشجویان واحد نور در بارگاه ملکوتی حضرت رضا(ع)

به گزارش روابط عمومی واحد نور، به همت دفتر فرهنگ اسلامی واحد و مساعدت های ریاست واحد و همزمان با میلاد پر برکت حضرت امام موسی کاظم(ع)، زوج های جوان این واحد دانشگاهی، در کنار مرقد شریف حضرت علی بن موسی الرضا(ع) در محیطی معنوی و روحانی و با حضور مسئولین و کارکنان دانشگاه، آغاز زندگی مشترک خویش را رقم زدند.P1040290
در این مراسم معنوی که در صحن دارالهدایه بارگاه قدس رضوی برگزار گردید؛حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی واعظ موسوی در سخنانی به بیان ارکان زندگی پرداخت و براهمیت رعایت مسائل معنوی با تأسی به زندگی ائمه‌ی معصومین(ع) تأکید کرد.
وی با اشاره به حدیثی از پیامبر اسلام(ص) که می فرماید: بهترین بنایی که در اسلام گذاشته شده است، سنگ بنای تشکیل خانواده می باشد؛ بر اهمیت توجه بر معنویت و اخلاق در زندگی اجتماعی و زناشوئی تأکید کرد.
رئیس دفتر فرهنگ اسلامی واحد نیز ضمن تبریک به زوج های دانشجو گفت: آغاز زندگی مشترک در کنار بارگاه ملکوتی ثامن الحجج(ع) افتخاری بزرگ است که امیدوارم همه ما به ویژه زوج های جوان با پیروی از این امام بزرگوار در مسیر زندگی خود موفق باشیم.
حجت الاسلام حلیمی در ادامه افزود: ترویج فرهنگ ازدواج های آسان و کم هزینه از مهمترین اهداف برگزاری این جشن ازدواج دانشجویی در مشهد مقدس است که امیدوارم همه دانشجویان به این مهم توجه ویژه ای داشته باشند.
در پایان، هدایایی به رسم یادبود و به جهت آغاز زندگی مشترک از طرف این واحد دانشگاهی، به تمام زوج های دانشجو اهداء گردید. لازم به ذکر است که این جشن ازدواج دانشجوئی به مدت پنج روز در مشهد مقدس برگزار گردید.

  • عکس: جناب انبیاء ؛ واحد نور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *