خانه / ویژه / متفرقه / ویژه/گشایش نمایشگاه «خلاقیت» در واحد نور

ویژه/گشایش نمایشگاه «خلاقیت» در واحد نور

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نور از برگزاری نمایشگاه خلاقیت در این واحد دانشگاهی خبر داد.۶۳۵۸۳۳۶۵۳۴۷۱۷۳۲۶۷۱
به گزارش دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد استان مازندران و به نقل از روابط عمومی واحد نور؛ دکتر صدرالدین متولی در آئین افتتاحیه نمایشگاه خلاقیت با بیان اینکه نمایشگاه خلاقیت و کارآفرینی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد نور برای نخستین بار گشایش می‌یابد، اظهار کرد: این نمایشگاه با هدف شناسایی استعدادهای دانشجویان در زمینه‌های مختلف هنری، پژوهشی، اختراع، کارآفرینی و … برپا می‌شود.
وی برگزاری این نمایشگاه را فرصت مغتنمی برای رشد، تعالی و حمایت دانشجویان خواند و از هنرمندان خواست تا از خلق آثار خود در مقابل خالق زیبایی های بیکران هستی غره نشوند و با تعامل، همکاری، ایجاد فضای همدلی با یکدیگر به کارهای مشترک بپردازند.
رئیس واحد نور تصریح کرد: در هنر باید به امر پرورش و آموزش توأماً پرداخت و محیطی امن توأم با شور و نشاط برای هنرجو فراهم کرد تا بتواند خود را شکوفا کند. هنر امری آموختنی نیست و مربی فقط تکنیک ها، اصول، قواعد و ضوابط را به هنرجو می آموزد.
وی ادامه داد: اساس هنر برپایه تشویق است و تنها موتور فزاینده حرکتی به حساب می آید.
این مسئول، با بیان اینکه در این نمایشگاه ۵۰ اثر برگزیده در معرض دید علاقه‌مندان قرار گرفت، افزود: بعد از اعلام فراخوان، بیش از ۲۵۰ اثر به دبیرخانه این جشنواره با استقبال خوب هنرمندان و هنر دوستان ارسال شد.
رئیس واحد نور گفت: این نمایشگاه از تاریخ ۲۵ تا ۳۰ آبان ماه سال جاری به مدت پنج روز در این واحد دانشگاهی دایر خواهد بود و علاقه‌مندان می‌توانند جهت بازدید از این نمایشگاه مراجعه کنند.
این نمایشگاه به همت روابط عمومی و گروه معماری دانشگاه آزاد اسلامی واحد نور برگزار شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *