خانه / ویژه / متفرقه / دیدار رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نور با قهرمان کوراش جهان

دیدار رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نور با قهرمان کوراش جهان

به گزارش  دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد استان مازندران و به نقل از روابط عمومی واحد نور؛ دکتر صدرالدین متولی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نور با حضور در منزل “ابراهیم قجر” قهرمان کوراش جهان کسب این موفقیت ارزشمند را به وی و خانواده اش تبریک گفت.
در این مراسم، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نور، حجت الاسلام حلیمی رئیس دفتر فرهنگ اسلامی، جمعی از مدیران و کارکنان این واحد دانشگاهی حضور داشتند.
دکتر صدرالدین متولی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نور در این دیدار؛ ضمن تقدیر از زحمات ارزشمند ابراهیم قجر؛ بر جایگاه ورزش در زندگی پرتلاطم امروز تاکید و خاطرنشان کرد: ورزش جزء لاینفک سلامتی و نشاط در زندگی پرتنش امروزی است.
وی از موفقیت‌های مستمر ورزشی دانشجویان واحد نور در عرصه های مختلف ورزشی ابراز خرسندی کرد و گفت: باید ورزش همگانی را در جامعه و بویژه در دانشگاه بیش از پیش تشویق کرده و همگان را بدان ترغیب نماییم؛ چرا که ورزش برای سلامت عمومی جامعه و دانشگاه، امری لازم و ضروری است.
رئیس واحد نور بیان کرد: قهرمانان واقعی میدان های ورزشی، ورزشکاران اخلاق مدار هستند که توانسته اند علاوه بر کسب تجربیات ارزشمند، الگویی برای جوانان باشند.
در این دیدار صمیمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نور با اهدای هدیه و لوح سپاس از این قهرمان ارزنده تجلیل کرد.
ابراهیم قجر دانشجوی رشته عمران دانشگاه آزاد اسلامی واحد نور در مسابقات کوراش قهرمانی جهان که با حضور ۲۸ کشور صاحب نام جهان در خرم آباد برگزار شد، توانست با غلبه بر حریفان مقام اول جهان را از آن خود کند و فاتح این رقابت ها گردد و قهرمان جهان شود.

  • عکس: روابط عمومی واحد نور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *