خانه / ویژه / متفرقه / کسب رتبه برتر دانشگاه آزاد واحد چالوس در رشته حفظ قرائت قرآن کریم

کسب رتبه برتر دانشگاه آزاد واحد چالوس در رشته حفظ قرائت قرآن کریم

به گزارش دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد استان مازندران و به نقل از ” روابط عمومی واحد چالوس” چهارمین دوره مسابقات قرآن و عترت ویژه پرسنل دانشگاه آزاد اسلامی سراسر کشور با برتری دانشگاه آزاد اسلامی واحد چالوس در رشته”حفظ جزء ۳۰  قران کریم” به پایان رسید.

چهارمین دوره مسابقات قرآن و عترت ویژه پرسنل دانشگاه آزاد اسلامی سراسر کشور آبان ۹۴ به میزبانی واحد لاهیجان برگزارگردید. در این دوره از مسابقات تعداد۱۶۰ نفر از سراسر کشور حضور داشتند.

در رشته حفظ جزء ۳۰  قران کریم آقای اسماعیل ابراهیم نژاد از پرسنل و استاد قران کریم دانشگاه آزاد اسلامی واحد چالوس توانست رتبه اول این دوره از مسابقات را از آن خود کند.
 به همین منظور طی لوح تقدیری از سوی دکتر سید طه هاشمی معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی آمده است :
“همکار ارجمند جناب آقای اسماعیل ابراهیم نژاد
اینک که با لطف الهی و عنایت حضرت ولی عصر(عج ) در چهارمین دوره مسابقات سراسری قرآن و عترت دانشگاه در رشته حفظ جزء۳۰ مقام اول را کسب نموده اید این لوح همراه با خالصانه ترین دعاها تقدیم تان می شود. با این امید که در راه تحقق دستورات و رهنمود های قرآن و اهل بیت علیهم السلام همواره موفق و سرافراز باشید.
هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد چالوس این موفقیت بزرگ را به ایشان ،اساتید ،دانشجویان و کارکنان واحد چالوس تبریک گفته و بیشترین موفقیت رابرای شان از خداوند بزرگ آرزومند است.”

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *