خانه / ویژه / متفرقه / دیدار امام جمعه محمودآباد از دانشگاه آزاد اسلامی واحد محمود آباد

دیدار امام جمعه محمودآباد از دانشگاه آزاد اسلامی واحد محمود آباد

به گزارش روابط عمومی دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران و به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد محمودآباد؛ امام جمعه شهرستان محمودآباد از دانشگاه آزاد اسلامی مرکز محمودآباد دیدن کرد. وی ضمن بازدید از بخشe های مختلف دانشگاه و دیدار چهره به چهره با کارکنان ، اساتید و دانشجویان این مرکز در جلسه ای با حضور مدیران دانشگاه حضور یافت.

حجت الاسلام سید داوود موسوی طی سخنانی از دانشگاه آزاد اسلامی بعنوان یادگار امام راحل یاد کرد و حفظ کیفیت آموزشی و پژوهشی را از جمله مقدس ترین فعالیتهای این نهاد دانست.

ریس شورای فرهنگ عمومی شهرستان محمودآباد ، پرداختن به امور فرهنگی در این دانشگاه را مهم شمرده واز فعالیتهای فرهنگی دانشگاه خصوصا در ایام الله و مناسبتها تقدیر کرد.

وی در ادامه سخنانش خاطر نشان کرد که انتقال به ساختمان جدید که با فضای دانشگاهی مطابقت کامل دارد هرچه سریعتر انجام شود و از عوامل دانشگاهی و عوامل شهرستانی خواست تا با قوای هرچه تمامتر در تحقق این امر بکوشند.

محمد احمدی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی مرکز محمودآباد در این جلسه با تقدیر و تشکر از حمایت های امام جمعه شهرستان ،گزارشی از روند انتقال به ساختمان جدید آموزشی را ارائه نمود ودر خصوص مشکلات پیش رو ضمن سپاس از حمایت های یوسف پور فرماندار و مدیران شهرستان محمودآباد از امام جمعه تقاضای مساعدت بیشتر در تسریع امور اداری مربوط به این انتقال را نمود.

+عکس ارسالی از واحد محمودآباد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *