خانه / تیتر یک / برترین قاری سی امین جشنواره قرآن و عترت؛ از دانشگاه آزاد اسلامی سیاهکل شد

برترین قاری سی امین جشنواره قرآن و عترت؛ از دانشگاه آزاد اسلامی سیاهکل شد

به گزارش دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد استان مازندران و به نقل از خبرگزاری آنا؛ دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی سیاهکل و نماینده دانشگاه آزاد اسلامی کشور، نفر اول این رشته در سی‌امین جشنواره ملی قرآن و عترت۶۳۵۸۳۰۹۱۳۹۳۸۳۸۳۴۷۶ دانشجویان دانشگاه‌های کشور شد.

مسئول کانون قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی سیاهکل گفت: با پایان یافتن مرحله فینال مسابقات قرآن رشته قرائت تحقیق، «حاج حسین رفیعی» دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی سیاهکل و نماینده دانشگاه آزاد اسلامی کشور، نفر اول این رشته در سی‌امین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان دانشگاه‌های کشور شد.
عبدالرضا حسین‌پور ادامه داد: در مرحله فینال این مسابقات پنج نفر حضور داشتند که در ‌‌نهایت و بر اساس نظر هیات داوران «حسین رفیعی» به عنوان رتبه بر‌تر مشخص شد.
وی یادآور شد: همچنین رفیعی بر‌ترین قاری سی امین دوره جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان کشور آغارکننده مراسم اختتامیه این جشنواره بود.
در مرحله فینال این مسابقات پنج نفر حضور داشتند که در نهایت و براساس نظر هیئت داوران حائزان رتبه های برتر مشخص شدند.مهدی غلام‌نژاد و سعید پرویزی به ترتیب مقام دوم و سوم این بخش را کسب کردند.

رئیس اداره پشتیبانی از فعالیت های دینی و قرآنی وزارت علوم ، در مراسم اختتامیه این بخش از جشنواره گفت: فرهنگ سازی قرآن و عترت در میان جوانان را یکی دیگر از ثمرات برگزاری جشنواره های قرآنی در سطح دانشجویان عنوان کرد و افزود : این مسابقات از سویی دانشجو را در مسیر قرآنی قرار می دهد و او را همواره درگیر آموزه های قرآنی می سازد و از سوی دیگر کسانی که در سطوح مختلف قرآنی تلاش نموده اند ، در اینجا مورد آزمایش قرار می گیرند و خود را می سنجند.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *