خانه / ویژه / متفرقه / دانشجوی واحد نور قهرمان جهان شد

دانشجوی واحد نور قهرمان جهان شد

به گزارش روابط عمومی دفتر نهاد و به نقل از خبرنگار خبرگزاری آنا، ابراهیم قجر دانشجوی رشته عمران دانشگاه آزاد اسلامی واحد نور در مسابقات کوراش قهرمانی جهان که با حضور ۲۸ کشور صاحب نام جهان در خرم آباد برگزار شد، توانست با غلبه بر ۶۳۵۸۲۴۸۳۴۸۹۷۵۲۱۰۹۴حریفان، مقام نخست جهان را از آن خود کند و فاتح این رقابت‌ها و قهرمان جهان شود.
در رقابت‌های کوراش قهرمانی جهان در خرم‌آباد، تیم ملی ایران، با کسب دو مدال طلا، یک نقره و سه برنز عنوان نائب قهرمانی این دوره از رقابت‌ها را کسب کرد.
در وزن ۶۰ کیلوگرم قنبر علی قنبر و روخمان از ازبکستان به ترتیب اول و دوم شدند و مقام سوم مشترک نیز به احسان بهرامیان از ایران و میر جان از ازبکستان رسید.
در وزن ۶۶ کیلوگرم نیز گایربلو از ازبکستان مقام اول را کسب کرد، جیارف از ازبکستان دوم شد و قاسم نوری‌زاده از ایران و اورازف از ترکمنستان به مقام مشترک سوم دست یافتند.
در وزن ۷۳ کیلوگرم ابرایف از ازبکستان مقام اول را از آن خود کرد، هادی قدیمی از ایران مقام را به دست آورد و نوری یاس جیراف از ترکمنستان و کاسرف از رومانی به‌طور مشترک سوم شدند.
در وزن آزاد، ابراهیم قجر از ایران اول، پارک یوون از کره جنوبی دوم، زیسامیر و جریرگول هردو از ازبکستان سوم شدند.
در ‌‌نهایت ملی‌پوشان کشورمان در مسابقات جهانی کوراش، موفق به کسب دو مدال طلا، یک نقره و سه برنز دوم شدند.
کشورهای ایران، ازبکستان و ترکمنستان هرکدام با دو تیم در این مسابقات شرکت کرده بودند که در ‌‌نهایت تیم ازبکستان عنوان قهرمانی دهمین دوره از رقابت‌های قهرمانی جهان کوراش در خرم‌آباد را کسب کرد و تیم ایران در جایگاه دوم ایستاد و عنوان نائب قهرمانی را از آن خود کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *