خانه / ویژه / متفرقه / حرکت نمادین قهرمان دانشگاه آزاد اسلامی نور به مناسبت چهلم هادی نوروزی

حرکت نمادین قهرمان دانشگاه آزاد اسلامی نور به مناسبت چهلم هادی نوروزی

به گزارش روابط عمومی دفتر نهاد  و به نقل از خبرنگار خبرگزاری آنا امید نصیری دانشجوی رشته جغرافیای دانشگاه آزاد اسلامی واحد نور و قهرمان ارزنده دو و میدانی به مناسبت چهلمین روز درگذشت مرحوم هادی نوروزی در حرکتی نمادین، مسیر ۶۳۵۸۲۳۲۳۹۰۳۸۷۲۶۳۱۲دانشگاه آزاد اسلامی واحد نور تا روستای کپورچال بابل را به صورت دو طی کرد. به مناسبت چهلمین روز درگذشت مرحوم هادی نوروزی، امید نصیری دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نور و قهرمانان ارزنده این واحد دانشگاهی، طرح امید وصال را از مسیر دانشگاه آزاد اسلامی واحد نور تا مزار آن مرحوم به صورت دو و میدانی آغاز کرد.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نور، قبل از حرکت امید نصیری با ابراز همدردی با خانواده مرحوم نوروزی اظهار کرد: هادی نوروزی از بازیکنان زحمتکش، نجیب و پرکار تیم پرسپولیس بود و مانند یک فوتبالیست حرفه‌ای رفتار می‌کرد.
دکتر صدرالدین متولی گفت: مرحوم نوروزی یک کاپیتان با اخلاق و بازیکنی خانواده دوست بود که هم طرفداران پرسپولیس و هم استقلال او را دوست داشتند. حضور بازیکنان و مربیان هر دو تیم در مراسم آن مرحوم بیانگر شخصیت بالا و قابل احترام او بود.
امید نصیری نیز درباره هدف خود از این اقدام اظهار‌ کرد: نوروزی بازیکن بزرگی بود که از شنیدن خبر درگذشت وی متاثر شدم. وی شخصیت بالایی داشت و برای همگان قابل احترام بود.
در این حرکت نمادین اعضای هیأت رئیسه، کارکنان، استادان و جمعی از دانشجویان این واحد دانشگاهی حضور داشتند. نصیری، مسافت دانشگاه آزاد اسلامی واحد نور تا مزار آن مرحوم را با همراهی سید جمال حسینی کارمند این واحد دانشگاهی و با پرچم دانشگاه آزاد اسلامی واحد نور طی می‌کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *