خانه / اخبار نهاد / برگزاری نشست هم اندیشی با موضوع همدلی و همزبانی ملت و دولت در واحد ساری

برگزاری نشست هم اندیشی با موضوع همدلی و همزبانی ملت و دولت در واحد ساری

به مناسبت شعار سال و تحقق منویات مقام معظم رهبری ؛ نشست هم اندیشی روز یکشنبه مورخ ۳ خرداد ۹۴ در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری برگزار گردید.z

در این نشست جناب حجت الاسلام والمسلمین دکتر ابراهیمیان؛ مسول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای آزاد اسلامی استان مازندران در خصوص چالش ها و آسیب های هم دلی و هم زبانی دولت و ملت مطالبی را عنوان نمودند و در ادامه راهکارهای هم دلی و هم زبانی و هم چنین راه های برون رفت از چالش های موجود را بیان داشتند.

دکتر ابراهیمیان در این نشست موانع و راهکاری تحقق همدلی و هم زبانی ملت و دولت را تشریح و تأکید کرد: در نظام مردم سالاری دینی چون دولت برآمده از ملّت و صالحان وشایستگان و نخبگان و پاکان از ملّت می باشد که برای اعتلای کشور از جهت مادّی و معنوی وبرای حاکمیّت ارزش های الهی  در جامعه و رفع ظلم و برقراری عدالت که خواست عمومی ملّت خود می باشد، تلاش می نمایند. لذا مردم  مؤمن از صمیم قلب و با تمام وجود  و به عنوان یک تکلیف الهی از دولت حمایت می نمایند تا هر چه سریع تر به رشد و اعتلای مطلوب از لحاظ مادّی و معنوی  رسیده و با برقراری  عدالت و رفع ظلم ، مشکلات فقر و فساد و تبعیض از جامعه برطرف شود.

فلذا منظور از همدلی و همزبانی ،دولت و ملّت در نظام مقدّس جمهوری اسلامی که یک نظام مردم سالار دینی است.یعنی ملّت مؤمن و انقلابی ایران اسلامی از صمیم قلب و با تمام وجود  و به عنوان یک تکلیف الهی حرف دولت مردان  خود را خوب شنیده و از دولت  برآمده از متن خود به أحسن وجه حمایت می نمایند. و دولت که عصاره فضایل ملّت و برترین ملّت از جهت علم و تقوی، ایمان وعمل می باشد. از صمیم قلب و با تمام وجود و به عنوان یک تکلیف الهی حرف ملّت مؤمن و انقلابی  خود را خوب شنیده و در خدمتگزاری ایشان به عنوان یک فریضه الهی سعی وافر و اهتمام کامل را  داشته باشند.

وی در پایان افزود: ما مبلّغین و هادیان سیاسی در این راستا  می توانیم ترجمان سخن دل مردم به مسئولین و سخنان دولت مردان و خدمتگزران به مردم  برای  تحقق همزبانی بوده و  نیز به عنوان صافی و شفّاف کننده آمال و آرزوهای به حق و دست یافتنی مردم  و زحمات صادقانه و خالصانه مسئولین به شرط نبود موانع جدّی برای تحقق همدلی باشیم.

در این نشست ۶۰نفر از اساتید اعضای هم اندیشی واحد ساری حضور داشتند.

IMG_1579 IMG_1514 IMG_1480 IMG_1501

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *