خانه / اخبار نهاد / انتخاب دفتر هم اندیشی استادان و نخبگان دانشگاه آزاداسلامی واحدقائم شهر بعنوان دفتربرتر

انتخاب دفتر هم اندیشی استادان و نخبگان دانشگاه آزاداسلامی واحدقائم شهر بعنوان دفتربرتر

۲e2c1711fe12b24ae23d95c35bfd21c2_XLدفتر هم اندیشی استادان و نخبگان دانشگاه آزاداسلامی واحدقائم شهر بعنوان دفتربرترمورد تقدیر قرار گرفت.

سیزدهمین همایش سراسری دبیران هم‌اندیشی استادان دانشگاههای کشور با حضور وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی ، معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی  و دبیران هم اندیشی دانشگاههای  سراسر کشور در مشهد برگزار شد  که در این همایش دفتر هم اندیشی استادان و نخبگان واحد قائم شهر به عنوان یکی از دفاتر برتر و فعال از میان ۳۱۰ دفتر هم اندیشی دانشگاههای سراسر کشور مورد تقدیر رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها قرار گرفت.

حجت الاسلام محمدیان  در این خصوص عنوان کرد: بالندگی و پیشرفت علمی و فرهنگی کشور به عنوان گنجینه گران سنگ و ارزشمند تضمین کننده این مرز و بوم است وی این امر را مجاهدت و تلاش خستگی ناپذیر استادان دانشگاهها برشمرد.

رئیس نهادنمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها از دبیران هم اندیشی بخاطر  فراهم کردن نشست های هم اندیشی در دانشگاهها که با هم افزایی علم و ادب توانستند بسترهای لازم را برای گردهم آمدن متفکران ،مدیران و متخصصان دلسوز نظام اسلامی فراهم آوردند تقدیر و تشکر کرد و خواستار تداوم این جلسات در دانشگاهها شد.

لازم به ذکر است دکتر بخشنده دبیر هم اندیشی دانشگاه آزاد اسلامی واحدقائم شهر دراین همایش کسب رتبه برتر این دفتر را مدیون حمایتهای همه جانبه  دکتر باقرزاده  دبیر هم اندیشی دانشگاه آزاد اسلامی مازندران و رئیس واحد قائم شهر دانست و از اهتمام وی  تشکر و قدرانی کرد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *