خانه / ویژه / متفرقه / برپایی نمایشگاه دفاع مقدس در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نور

برپایی نمایشگاه دفاع مقدس در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نور

به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس نمایشگاهی با همین عنوان با حضور جمعی مسولین ادارات شهرستان نور، بسیجیان، اعضای هیئت رئیسه و کارکنان در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نور برپا شد.IMG_8592.JPG1-

در حاشیه این نمایشگاه دکتر صدرالدین متولی، رئیس دانشگاه آزاد واحد نور دفاع مقدس را برگ زرینی از تاریخ ایران اسلامی اعلام کرد که با رشادت و از خود گذشتگی شهدا شکل گرفته است.

دکتر متولی افزود: در هر جنگی که در  طول تاریخ ایران رخ  داده، قطعه‌ای از خاک کشورمان جدا می‌شد، اما در جنگ تحمیلی نه تنها یک وجب از ایران اسلامی به دست دشمن نیفتاد، بلکه عزت و آبروی ایران اسلامی پیش از گذشته در دنیا طنین‌انداز شد.

وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال جنگ تحمیلی افزود: دفاع مقدس موجب شد تا فرهنگ شهادت، فداکاری، گذشت، تحمل سختی و امید در دوران دفاع مقدس در کشور ما جاری شود و همچنان جاری باقی بماند.

ایشان هفته دفاع مقدس را یادآور رشادت های رزمندگان شجاع در عرصه نبرد حق علیه باطل عنوان کرد و افزود: دفاع مقدس موجب ایجاد ظرفیتی برای حیات جاودانه انقلاب ما شد و تضمین و رمز اساسی جاودانگی انقلاب در دفاع مقدس نهفته است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نور افزود: ولایت فقیه، بسیج، رزمندگان، دانشجویان، عشایر و هر آنکه در دفاع مقدس حضور داشته همچنان در ایران اسلامی وجود دارد و همواره با جانفشانی نسبت به آرمان های انقلاب اسلامی آمادگی مقابله در برابر تهدیدها و دست درازی های دشمنان را به این مرز و بوم دارد.

_ عکس ها ارسالی از واحد نور ؛ خلیلی

IMG_8769.JPG2- ۵b62d01506bd8a53b6c4928e25fa9b8a_L IMG_8684.JPG1- IMG_8753.JPG1- IMG_8769.JPG2-

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *