خانه / هم اندیشی / نشست فرهنگی راههای ارتقاء فرهنگ نقادی در دانشگاه دانشگاه آزاد اسلامی واحد چالوس

نشست فرهنگی راههای ارتقاء فرهنگ نقادی در دانشگاه دانشگاه آزاد اسلامی واحد چالوس

به همت معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی واحد چالوس با مشارکت دفتر نهاد معظم رهبری استان مازندران و دفتر بسیج اساتید واحد چالوس نشست فرهنگی” راههای ارتقاء فرهنگ نقادی در۳a9297ca78720986dccc8a65ce802a33_L دانشگاه” با حضور دکتر محمودی عضو هیات علمی دانشگاه و با حضور استادان واحد چالوس در سالن همایش این واحد دانشگاهی برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین سید صادق مطهری معاونت وفرهنگی اجتماعی واحد چالوس ضمن عرض خیر مقدم دربخشی از سخنان خود گفت : ماباید ظرفیت نقد پذیری داشته باشیم و نقد را با منطق و استدلال جواب بدهیم در این زمینه امام صادق (ع) فرمود: خدا رحمت کند کسی را که عیب من را به من هدیه نماید و نقدم کند ویا امام موسی بن جعفر (ع) فرمود : لازم است انسان وقت خود را به چهار قسمت تقسیم نماید که یک قسمت آن همدیگر را نقد کردن و عیب یکدیگر را شناساندن است.
و در ادامه دکتر محمودی سخنران این جلسه هم گفت : دانشگاه که عضوی از اعضای مهم جامعه محسوب می شود باید مباحث را شفاف سازی نماید . ومسئولان موظف به شفاف سازی هستند و اشتباهات خود را بیان کنند جامعه که نقد نشود جامعه ی مرده است و هیچگاه رشد نمی کند. در پایان این مراسم حاضرین به پرسش و پاسخ پرداختند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *