خانه / اخبار نهاد / برگزاری دوره آموزشی مهارت های زندگی ویژه مسئولان واحد خواهران دفاتر نهاد مقام معظم رهبری

برگزاری دوره آموزشی مهارت های زندگی ویژه مسئولان واحد خواهران دفاتر نهاد مقام معظم رهبری

در دوره آموزشی مهارت های زندگی ویژه مسئولان واحد خواهران دفاتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه های آزاد اسلامی استان مازندران جزء نفرات برتر کشوری برگزیده ومورد تقدیر قرار گرفت.

دوره آموزشی مهارت های زندگی ویژه مسئولان واحد خواهران دفاتر نهاد مقام معظم رهبری دانشگاه های کشور در تاریخهای ۱۰ الی ۱۲ دی ماه ۱۳۹۳ در مشهد مقدس برگزار گردید. در این دوره آموزشی علاوه بر کلاس های آموزشی همه روزه که در دو نوبت صبح وعصر برگزار گردید ،از ۱۴مسئول واحد خواهران برتر  دفاتر نهاد دانشگاه های کشور به تفکیک دانشگاه های تحت پوشش وزارت علوم تحیقات وفناوری ۷ نفر ،دانشگاه های تحت پوشش وزارت بهداشت ،درمان وآموزش پزشکی به تعداد ۳نفر و دانشگاه های تحت پوشش دانشگاه آزاد اسلامی به تعداد ۴ نفر تجلیل وقدردانی به عمل آمد ،که در این میان سرکار خانم عابدی مسئول محترم واحد خواهران دفتر نهاد مقام معظم رهبری دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران نیز از سوی مدیریت امور دفاتر نهاد مقام معظم رهبری دانشگاه ها به عنوان یکی از مسئولان واحد خواهران برتر کشوری مورد تقدیر قرار گرفت.

ریاست نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های آزاد استان مازندران ضمن تبریک این موفقیت به ایشان ،توفیقات بیشتر ایشان در عرصه فعالیت های فرهنگی ومذهبی در دانشگاه را از درگاه خداوند منان مسالت می نماید.

 همچنین در این مراسم حجت الاسلام پوررضا مدیر امور دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها در جمع مسئولین واحد خواهران شرکت کننده در دوره آموزشی مشهد مقدس ضمن اشاره به سالروز حماسه ۹دی و اهمیت بصیرت به معرفی مدیریت امور دفاتر و ادارات آن ( اداره جذب و هماهنگی ، اداره نظارت و ارزیابی و اداره امور خواهران ) پرداختند و با تشکر از زحمات ریاست اداره امور خواهران به عمده ترین نقاط قوت و ضعف مسئولین واحد خواهران دفاتر نهاد اشاره فرمودند.

ایشان در ادامه ضمن تقدیر و تشکر از زحمات ارزشمند مسئولین واحد خواهران ، آنها را از ارکان نهاد و یکی از فعالترین بخشهای دفاتر نهاد معرفی نمودند که در بعضی از دانشکده هایی که جمعیت دانشجویان دختردر آنجا بیشتر می باشد، بیش از ۷۰ در صد فعالیت های نهاد بر دوش آنها می باشد.
در ادامه مدیر امور دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها به پرسشهای مطرح شده توسط مسئولین واحد خواهران پاسخ داده و در پایان از ۱۴ نفر از مسئولین واحد خواهران با حضور سرکار خانم آیت اللهی مشاور ریاست محترم نهاد و سرکار خانم عابدینی رئیس اداره امور خواهران ، با اهداء لوح و هدیه تقدیر و تشکر به عمل آمد که نفرات تشویق شده بدین شرح می باشند:

سرکار خانم عابدی مسئول واحد خواهران دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران

سرکار خانم دیجور مسئول واحد خواهران دانشگاه علوم پزشکی تهران
سرکار خانم گلرخ مسئول واحد خوهران دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی
خانم ضحاکی مسئول واحد خواهران دانشگاه تربیت دبیر فنی دکتر شریعتی
سرکار خانم طباطبایی مسئول واحد خواهران دانشگاه صنعتی شاهرود
سرکار خانم نورمندی پور مسئول واحد خواهران دانشگاه صنعتی سیرجان
سرکار خانم طبسی مسئول واحد خواهران دانشگاه حکیم سبزواری
سرکار خانم قاسمی مسئول واحد خواهران دانشگاه بیرجند
سرکار خانم شاه ویسی مسئول واحد خواهران دانشگاه کرمانشاه
سرکار خانم عبداللهی مسئول واحد خواهران دانشگاه آزاد اسلامی استان قم
سرکار خانم حقانی مسئول واحد خواهران دانشگاه آزاد اسلامی کرج
سرکار خانم رهی مسئول واحد خواهران دانشگاه آزاد اسلامی کرمان
سرکار خانم فریدون مسئول واحد خواهران دانشگاه مازندران
سرکار خانم قویدل مسئول واحد خواهران دانشگاه علوم پزشکی زابل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *