خانه / ویژه / متفرقه / معارفه معاون آموزشی فرهنگی دانشگاه آزاد قائمشهر

معارفه معاون آموزشی فرهنگی دانشگاه آزاد قائمشهر

مراسم معارفه سرپرست معاونت دانشجویی وفرهنگی واحد قائم شهر با حضور باقرزاده رئیس واحد، اعضاء هیئت رئیسه ،کارکنان و اساتید در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی واحدقائم شهر برگزار شد.

با موافقت دبیر هیأت امنا و ریاست دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران طی حکمی مهدی فلاح بعنوان سرپرست معاونت دانشجویی و فرهنگی واحدقائم شهر منصوب شد.

محمدرضا باقرزاده رئیس واحد قائم شهر در جلسه معارفه سرپرست معاونت دانشجویی و فرهنگی واحدقائم شهر ضمن گرامیداشت روز مباهله و جایگاه خاص حضرت امیر (ع) در آن با تسلیت به خانواده های داغدار فاجعه دلخراش منا این رویداد را برای جامعه مسلمانان بسیار بزرگ و عظیم خواند و گفت: فاجعه منا شیرینی و حلاوت اعیاد قربان و غدیر خم را از جامعه ما گرفت.

رئیس دانشگاه آزاداسلامی واحدقائم شهر سپس در خصوص چگونگی اجرای طرحهای تجمیع یک ودو و آغاز طرح تجمیع سه نکاتی بیان کرد.

باقرزاده با بیان این نکته که در چند سال اخیر دانشگاه آزاد اسلامی با یک بحران مزمن روبرو شد گفت: برای عبور از این بحران نیاز به یک تدبیر انقلابی و مدیریت بجا بوده است که با جسارت و مدیریت جهادی دکتر میرزاده دانشگاه توانست تا حد زیادی از این بحران عبور کرده و از یک چالش جدی سربلند بیرون آید.

وی طرح تجمیع یک را تجمیع واحدها و مراکز کوچک با واحدهای مادر و طرح تجمیع دو را اصلاح و عملیاتی کردن ساختار درون سازمانی دانست که با یک بازبینی و بازمهندسی علمی صورت گرفت که طی آن بخش هایی نظیر دانشجویی و فرهنگی باهم ترکیب شدند و طرح تجمیع سه را نیز کوچک سازی و درست سازی واحدها در درون هر بخش عنوان کرد.

باقرزاده ارتقاء آموزش، پژوهش و فرهنگ را از اهداف اصلی دانشگاهها بیان کرد و گفت: با توجه به این امر ترکیب دو معاونت دانشجویی و فرهنگی با هم در تجمیع دو یک اتفاق بزرگ بشمار می رود که معاونت دانشجویی را از یک معاونت ستادی با اضافه شدن حوزه فرهنگی به حوزه اجرایی و صف تبدیل کرده است.

باقرزاده در انتها از کوشش های ارزشمند ذبیح الله غلامی معاون دانشجویی و عبدالهادی رضائی سرپرست دفترفرهنگ اسلامی در طول دوران مسئولیتشان قدردانی و به فلاح سرپرست جدید معاونت دانشجویی و فرهنگی تبریک گفت و از وی خواست تا با همکاری وهمیاری همکاران این دو حوزه در راستای تحقق منویات مقام عظمای ولایت و اجرای سیاست ابلاغی ریاست دانشگاه گام بردارد.

مهدی فلاح، ضمن خیر مقدم و تسلیت به مناسیت واقعه دلخراش منا از زحمات ذبیح الله غلامی و عبدالهادی رضایی تشکر کرد و با تقدیر از دکتر باقرزاده خواست همچون گذشته با حمایتهای فکری و معنویش پشتیبان فعالیت ها باشد.

فلاح در خاتمه تصریح کرد امیدواریم با تعامل و همکاری همکاران دوحوزه بتوانیم مسئولیت محول شده را به نحو احسن انجام دهیم.

_ عکس ها ارسالی از روابط عمومی واحد قائمشهر / خانم آرام

۱۴۴۴۵۶۷۸۱۴_DSC_5480 ۱۴۴۴۶۲۹۶۱۳_DSC_5454 ۱۴۴۴۶۲۹۶۱۳_DSC_5480 ۱۴۴۴۶۲۹۶۱۴_DSC_5456 ۱۴۴۴۶۲۹۶۱۷_DSC_5469 ۱۴۴۴۶۲۹۶۱۷_DSC_5470 ۱۴۴۴۶۲۹۶۱۸_DSC_5474 ۱۴۴۴۶۲۹۶۱۸_DSC_5475 ۱۴۴۴۶۲۹۶۱۹_DSC_5507 ۱۴۴۴۶۲۹۶۱۹_DSC_5509

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *