خانه / اخبار نهاد / تقدیر امام جمعه شهرستان چالوس از ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد چالوس با حضور دکتر ابراهیمیان

تقدیر امام جمعه شهرستان چالوس از ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد چالوس با حضور دکتر ابراهیمیان

به مناسبت ۵ مرداد سالروز اقامه اولین نماز جمعه در سراسر کشور به همین منظوراز سوی امام جمعه شهرستان چالوس طی مراسمی در سالن شهید آوینی با حضور ناصر زندی فرماندار ،حضرت حجت السلام۴۹d07d2f2b048709fab28e0845347114_L والمسلمین دکتر ابراهیمیان نماینده مقام معظم رهبری در دانشگاههای آزاد اسلامی استان مازندران  و حضرت حجت السلام والمسلمین راشدی نوری در جمع کثیری از فرهنگیان ،دانشگاهیان ، فرماندهان سپاه و نیروی انتظامی ، بازاریان و نماز گزاران جمعه با اهدا لوح تقدیر از دکتری مرتضی سام دلیری ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد چالوس تقدیربه عمل آورد.

در این لوح آمده است : محضر گرامی جناب دکتر سام دلیری، حال که خداوند توفیق خدمت رسانی در سنگر نماز جمعه ، این سنگر اساسی در مقابل تهاجم همه جانبه دشمن و شبکه مهم و ارزشمند دینی ،مردمی و فکری را به شما ارزانی داشته است.

بدین وسیله مراتب سپاس و تقدیر خود را از تلاش ها و زحمات جناب عالی در زمینه پیشبرد اهداف فرهنگی و عبادی نماز جمعه این شهرستان اعلام واز خداوند منان عزت وسلامت و تداوم حضور و همکاری شما را مسالت دارم واین لوح تقدیر به پاس زحمات تقدیم می گردد. امید است در راه خدمت رسانی به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در ظل توجهات خاصه حضرت ولی عصر عجل الله تعالی و فرجه و الشریف و رهبری حضرت امام خامنه ای (دامت ظله ) موفق و موید باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *