خانه / ویژه / متفرقه / جشنواره تربیت رمضانی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم‌شهر‎

جشنواره تربیت رمضانی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم‌شهر‎

مسئول دفتر فرهنگ اسلامی واحد قائم‌شهر، ماه مبارک رمضان را ماه رحمت و برکات الهی برای تدبر و تفکر در قرآن کریم و تهذیب نفس و تصفیه درون برای نیل به تقوا دانست و برنامه‌های فرهنگی ماه رمضان واحد قائم شهر را اعلام کرد.۲۳f6a067599ae98276b159b7685c0abf_XL

عبدالهادی رضایی گفت: کارگاه آموزشی تفسیر سوره حدید ویژه کارکنان و اساتید روزهای یکشنبه، دوشنبه و سه‌شنبه هر هفته مسجد بقیه االله الاعظم (عج) و نمازخانه دانشکده علوم انسانی برگزار خواهد شد.

جلسات تفسیر قرآن کریم، آموزش قرائت قرآن کریم، محفل انس با قرآن کریم، جلسات جزءخوانی و روان خوانی قرآن کریم و جلسات پرسش و پاسخ به مسائل دینی و احکام از جمله برنامه‌هایی است که در مسجد بقیه الله الاعظم (عج) و نمازخانه دانشکده علوم انسانی برگزار می‌شود.

رضایی از برگزاری جشنواره تربیت رمضانی در سالروز ولادت با سعادت حضرت معصومه (س) خبر داد و گفت: در این جشنواره از اعضاء هیئت علمی و کارکنانی که یکی از آثار هنری هفتگانه را ارائه کردند تقدیر و به اساتیدی که مقاله ارسال کنند امتیاز پژوهشی داده خواهد شد.

سرپرست دفتر فرهنگ اسلامی واحد قائم‌شهر تقدیر از فرزندان کارکنان و اساتید که امسال به سن تکلیف رسیده و موفق به روزه گرفتن شوند را از دیگر برنامه‌های فرهنگی واحد عنوان کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *