خانه / اخبار نهاد / برگزاری کارگاه دو روزه معارف مهدویت ویژه استادان در واحد قائمشهر

برگزاری کارگاه دو روزه معارف مهدویت ویژه استادان در واحد قائمشهر

کارگاه معارف مهدویت به همت دفتر هم اندیشی واحد قائم شهر و با هماهنگی دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های آزاد اسلامی مازندران به مدت ۱۶ ساعت با شناسه ۴۳۱۰ معاونت فرهنگیd6e0c71ca3722c71ddd73a242718257f_XL اجتماعی سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی در محل دانشکده علوم انسانی واحد قائم شهر در تاریخ ۱۸ و ۱۹ خرداد ۹۴ برگزار شد.

دکتر محمد ابراهیم بخشنده دبیر هم اندیشی استادان و نخبگان واحد قائم شهر ضمن اعلام این خبر افزود: تدریس این کارگاه که با شرکت جمعی از اعضاء دفتر هم اندیشی واحد قائم شهر و اساتید منتخبی از دیگر واحد های دانشگاهی مازندران برگزار شد را حجج اسلام دکتر شاکری رئیس دانشگاه معارف اسلامی قم و دکتر مختاری مدرس خارج فقه حوزه علمیه قم و رئیس پژوهشگاه مطالعات تقریبی بر عهده داشته اند.

این کارگاه با عنایت و همکاری صمیمانه دکتر محمد رضا باقرزاده (رئیس واحد قائم شهر و دبیر هم اندیشی آزاد اسلامی مازندران ) و با حضور حاج آقا غفاری معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های آزاد اسلامی استان در روز اول و هم چنین حجت الاسلام دکتر ابراهیمیان مسئول نهاد نمایندگی آزاد اسلامی مازندران در روز دوم تشکیل شد.

دکتر ابراهیمیان ضمن برگزاری کارگاه در سخنانی به شرح اجمالی برنامه های هم اندیشی آزاد اسلامی استان از جمله :ضیافت اندیشه در عتبات عالیات،کارگاه کارآمدی حکومت دینی در دماوند همراه دیدار حضرت آیت الله جوادی آملی ،کارگاه جایگاه تفکر و خردورزی در اسلام ویژه اساتید خواهر ،اردوی خانوادگی فرهنگی علمی رامسراشاره کرد و حدیثی از حضرت ولی عصر (عج) را شامل ۵ دستور برای مهارت زندگی پرداخت.

دکتر بخشنده اذعان داشت ؛«ویژگی عمده این کارگاه را حضور فعال و دوطرفه شرکت کنندگان و تسلط مدرسان بر شبهات مهدویت و مقایسه تطبیقی ظهور منجی درسایرادیان و مکاتب غربی دانست.»

DSC_6049DSC_6206DSC_6096DSC_6336DSC_6307

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *