خانه / اخبار نهاد / نشست مسئولان تشکل‌ها، بسیج و هیأت‌های مذهبی دانشجویی دانشگاه‌های آزاد استان مازندران در واحد جویبار

نشست مسئولان تشکل‌ها، بسیج و هیأت‌های مذهبی دانشجویی دانشگاه‌های آزاد استان مازندران در واحد جویبار

نشست مسئولان تشکل‌ها، بسیج و هیأت‌های مذهبی دانشجویی دانشگاه‌های آزاد اسلامی استان مازندران به میزبانی واحد جویبار برگزار شد.C1019649

در این جلسه حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر ابراهیمیان مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های آزاد اسلامی استان مازندران، دکتر شجاعی نماینده ریاست عالیه دانشگاه در امور تشکل‌های دانشجویی استان مازندران و مسئولان تشکل‌های دانشجویی حضور داشتند.

ابتدا دکتر جانباز قبادی، ضمن عرض تسلیت شهادت امام هادی (ع) و خیرمقدم حاضرین اظهار کرد تشکل‌های دانشجویی با حضور آگاهانه و روشنگرانه زبان رسا و گویای دانشجویان دانشگاه‌ها هستند و با رسالت خطیر خود و حضور هشیارانه کمک کار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می باشند.

رئیس واحد جویبار افزود دانشجویان بسیجی و تشکل‌های دانشجویی با روحیه استقلال و و پرسشگری و روحیه مطالبه‌گری خود مسئولین دانشگاه را در انجام رسالت خود و تحویل فارغ‌التحصیلان آگاه و روشنگر به جامعه یاری رسانند و بازوهای قوی برای مسئولین دانشگاه هستند.

سپس حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر ابراهیمیان، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های آزاد اسلامی استان مازندران ابتدا شهادت دهمین اختر تابناک امامت و ولایت حضرت امام علی‌النقی را تسلیت گفت و ضمن تقدیر از میزبانی واحد جویبار اظهار امیدواری کرد این سلسله جلسات استمرار یابد تا نتیجه مطلوب به دست آید.

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر ابراهیمیان با بیان حدیثی از امام هادی (ع) عنوان کرد آن امام همام در حدیثی شش نکته مورد نیاز در سبک زندگی را مطرح فرمودند امام فرمودند اول خوشبین باشید و به آینده امیدوار باشید. دوم هیچگاه افسوس گذشته‌ها را نخورید سوم منتظر اتفاقات غیرمنتظره باشید چهارم طوری زندگی کنید که انگار دارید تفریح می‌کنید پنجم سعی کنید هر روزتان بهتر از دیروز باشد و ششم قبل از انجام هر کاری کمی فکر کنید تا بعداً دچار پشیمانی نشوید.

در ادامه دکتر شجاعی نماینده ریاست عالیه دانشگاه در امور تشکل های دانشجویی دانشگاه های آزاد اسلامی استان مازندران محورهای جلسه را برشمرد و اعضاء در این خصوص به بحث و بررسی پرداختند.

C1019651

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *